logo
Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcję proszę się Zaloguj lub Rejestruj.

Powiadomienie

Icon
Error

5 Strony«<2345>
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline slawek  
#61 Wysłane : 13 grudnia 2009 22:26:40(UTC)
slawek

Ranga: Average Skater

Grupy: Registered
Przyłączony: 2007-03-13(UTC)

Jak sucho to mozna pojezdzic po miescie... Glownie w Centrum... W parkach niestety wolniej wysycha, ale tez mozna probowac... W sumie zima to czasem lepiej jak jest mroz bo przynajmniej wilgoci nie ma... Ja ostatnio czesto jezdzilem na rolach na Stegny... Przy suchej pogodzie plac po srodku toru bywal w duzej czesci suchy i dalo sie tam pocwiczyc na swietnej nawierzchni - ludzie jezdzili sobie w kolko na lyzwach a po srodku mozna bylo pokrecic na rolkach... :) Teraz niestety jest juz za wilgotno i miejsca niewiele... Mysle tez ze moja obecnosc tam byla tolerowana tylko dzieki znajomosciom... ;) Z miejsc pod chmurka gdzie dobra nawierzchnia i szansa na szybkie wyschniecie jeszcze kilka by sie znalazlo (chocby parking przed Decathlonem w Reducie, czy w Al. Krakowskiej), ale teraz to loteria... :) Pod dachem poki co nic nie ma, ale bylem ostatnio w ciekawym miejscu i moze daloby sie tam wkrecic jakos... Sprobuje zagadac w tej sprawie...
Offline krzyk  
#62 Wysłane : 14 grudnia 2009 01:01:15(UTC)
krzyk

Ranga: Administrator

Grupy: Moderator Role, Administrators, Registered
Mężczyzna

Podziękował: 3 razy w 1 postach
Cytat:
Jak sucho to mozna pojezdzic po miescie... Glownie w Centrum... W parkach niestety wolniej wysycha, ale tez mozna probowac... W sumie zima to czasem lepiej jak jest mroz bo przynajmniej wilgoci nie ma... Ja ostatnio czesto jezdzilem na rolach na Stegny... Przy suchej pogodzie plac po srodku toru bywal w duzej czesci suchy i dalo sie tam pocwiczyc na swietnej nawierzchni - ludzie jezdzili sobie w kolko na lyzwach a po srodku mozna bylo pokrecic na rolkach... :) Teraz niestety jest juz za wilgotno i miejsca niewiele... Mysle tez ze moja obecnosc tam byla tolerowana tylko dzieki znajomosciom... ;) Z miejsc pod chmurka gdzie dobra nawierzchnia i szansa na szybkie wyschniecie jeszcze kilka by sie znalazlo (chocby parking przed Decathlonem w Reducie, czy w Al. Krakowskiej), ale teraz to loteria... :) Pod dachem poki co nic nie ma, ale bylem ostatnio w ciekawym miejscu i moze daloby sie tam wkrecic jakos... Sprobuje zagadac w tej sprawie...

No widzę, że się co nieco jeździ, a ja byłem pewien, że zimujesz w czułych objęciach hedonizmu happy.

Czy coś wiadomo o Rokossowskiej?

Edytowany przez użytkownika 14 grudnia 2009 01:02:16(UTC)  | Powód: Nie określono

Offline slawek  
#63 Wysłane : 14 grudnia 2009 09:38:40(UTC)
slawek

Ano sie jezdzi... Na czule objecia hedonizmu jeszcze przyjdzie czas... ;) Na Rokosowskiej bylem jakis czas temu, ale na basenie... Dachu nad lodowiskiem jeszcze wtedy nie bylo, tzn. byl sam stelaz... Nie wiem czy i kiedy otworza... Jesli chodzi o lyzwy (tfu...!) to poki co Stegny sa najlepsza opcja... Tylko ze to jest takie nuuudneeee....
Offline Zegarek  
#64 Wysłane : 14 grudnia 2009 19:37:12(UTC)
Zegarek

Ranga: Junior Skater

Grupy: Moderator Role, Registered
Przyłączony: 2009-05-13(UTC)
Mężczyzna

Podziękował: 5 razy
Podziękował: 11 razy w 7 postach
@krzyk
slyszalem ze na rokosowskiej, lodowiska w tym sezonie nie bedzie, musza rozebrac stary stelaz, postawic nowy, zalozyc nowy dach itd ...

ale objezdzilem z rodzina dwa inne lodowiska

- okrągle lodowisko pod PKIN'em - obłakany tłum jezdzil przez godzinę w jedna strone happy,

- namiot przed ratuszem bemowa - akurat tu trafilismy na przymusowe lyzwiarskie szkolenie i oblakany tlum jezdzil na sygnal instruktora od lewej do prawej bandy happy
"... ja Panu nie przerywałem."

Offline slawek  
#65 Wysłane : 15 grudnia 2009 10:26:48(UTC)
slawek

Jesli juz koniecznie na lyzwy to albo w weekend z samego rana pod PKiN - pusto i za darmo... Albo w normalnych godzinach na Stegny - duuuuzo lodu... Ew. pod namiot na Jutrzence (Rozbrat) ale tam nie pojde bo kretyni zamkneli jedyny w Warszawie sensowny kryty skatepark zeby zrobic kolejne (dwudziestektores pewnie) lodowisko... Szczyt k...wa glupoty.... :|
Offline jarek  
#66 Wysłane : 15 grudnia 2009 14:00:42(UTC)
jarek

Ranga: Advanced Skater

Przyłączony: 2008-09-09(UTC)
Mężczyzna

Podziękował: 8 razy w 8 postach
Ale ciekawy jestem czy w Wawie w okolicach ktoregos z hipermarketow jakis kolejny kretyn nie wymyslil czegos co stoi przy obwodnicy trojmiejskiej na terenie centrum Osowa ,co maja czelnosc nazywac lodowiskiem a co jest wykonane z jakiegos plastiku potocznie mowiac .(Podejzewam ze to jakis teflon lub wyrob teflono podobny niczym deski do krojenia w kuchni ).Lodu to na oczy nie widzialo i obok nawet nie stalo no przepraszam, teraz jak jest troche ponizej 0st to faktycznie stoi obok lodu.Skad u ludzi takie pomysly ??? rece i nogi sie uginaja.
Offline gRRuby  
#67 Wysłane : 15 grudnia 2009 17:06:11(UTC)
gRRuby

Grupy: Administrators
Przyłączony: 2007-03-09(UTC)
Mężczyzna

Podziękował: 10 razy
Podziękował: 10 razy w 10 postach
Było kiedyś takie teflonowe cudo w dwóch miejscach, ale były wielkości dywanu dla małych dzieci. Tak żeby je zniechęcić do tego łyżew.
Offline najtmer  
#68 Wysłane : 15 grudnia 2009 19:07:39(UTC)
najtmer

Ranga: Starting Skater

Przyłączony: 2009-09-04(UTC)

Cytat:
Orginał zamieszczony przez jarek
<br />Hm proponuje przeprowadzke na czas zimy do Gdanska wink

Wychodzi na to że byłoby to najlepsze rozwiązanie:) Przyznam, że zasmuciła mnie wiadomość o tym że w Warszawie nie ma gdzie pojeździć na rolkach gdy śnieg za oknem.
Ja w slalomie nie jestem orłem ale właśnie myślałem, że przez zimę uda się coś podszkolić zwłaszcza, że jest od kogo się uczyć.

Cóż szkoda, że wzorem Gdańska czy Krakowa nie udało się jak na razie nic zorganizować.

Gdyby się coś w tej kwestii zmieniło to dajcie info.

Pozdrawiam
Offline gRRuby  
#69 Wysłane : 15 grudnia 2009 19:58:02(UTC)
gRRuby

Mężczyzna

Cytat:
Orginał zamieszczony przez najtmer
Cóż szkoda, że wzorem Gdańska czy Krakowa nie udało się jak na razie nic zorganizować.

No właśnie takie "się nie udało..." strasznie mnie wkurza bo wszyscy tylko czekają, aż "się coś zorganizuje". Samo się nic nie zrobi. My załatwialiśmy salę dwa lata temu, więc teraz kolej na jakieś inne "się zorganizuje"
W Gdańsku mają bo pewnie Jarek poszedł i załatwił, więc zamiast nażekać to trzeba szukać. Zapytać kto reflektuje, jakie są koszty i ogólnie się tym zająć. Od strony formalnej możemy pomóc.
Offline najtmer  
#70 Wysłane : 15 grudnia 2009 21:15:53(UTC)
najtmer

Cytat:
Orginał zamieszczony przez gRRuby
No właśnie takie "się nie udało..." strasznie mnie wkurza bo wszyscy tylko czekają, aż "się coś zorganizuje".

Wybacz, nie chciałem aby to tak zabrzmiało. Jestem w Warszawie( a właściwie w Jej okolicach) dopiero z 1,5 miesiąca. Mam jeszcze mały problem z topografią miasta więc proszę nie oczekuj, że teraz będę szukał sali. Dlatego właśnie zapytałem Was czyli osób na co dzień tu jeżdżących czy takie miejsce jest. Wiem, że jesteście prężną ekipą więc pomyślałem, że co sezon udaje się coś załatwić. Przybyłem w takim okresie, że nie udało mi się Was spotkać w Parku Szczęśliwickim więc pomyślałem, że podłączenie się pod takie zimowe jeżdżenie będzie dobrą okazją aby Was poznać.

Zdaję sobie sprawę, że pewnie znalezienie takiego miejsca nie jest sprawą prostą ale jeśli będę wiedział, że z Warszawą zwiążę się na dłużej chętnie pomogę przy szukaniu :)

Offline gRRuby  
#71 Wysłane : 15 grudnia 2009 21:28:27(UTC)
gRRuby

Mężczyzna

Oberwało Ci się w ramach kumulacji happy
Offline jarek  
#72 Wysłane : 15 grudnia 2009 22:31:51(UTC)
jarek

Przyłączony: 2008-09-09(UTC)
Mężczyzna

Podziękował: 8 razy w 8 postach
Osobiscie "rozgrzeszam" najtmera bo o ile pamietam krakus on ci albo prawie krakus ,ale ogolnie przylaczam sie do grrubego bo niestety trzeba ruszyc d*psko uzbroic sie w cierpliwosc ,byc troche upierdliwym i naprawde chciec to zalatwic . Samo to sie niestety najwyzej ze....ło.W zeszlym roku rowniez mielismy sale ale koszty byly zbyt duze wiec ten rok trzeba bylo zalatwic inaczej i udalo sie
Offline najtmer  
#73 Wysłane : 16 grudnia 2009 18:14:43(UTC)
najtmer

Jarku dobrze pamiętasz :) Zamieniłem Kraków na Warszawę niedawno właśnie. Także tam właśnie z ekipą slalomowo-freeraidową szlifowałem umiejętności. Po przeprowadzce miałem mało okazji do eksploracji Stolicy ale kilka razy w P. Szczęśliwickim udało mi się być. Niestety nie udało mi się nikogo z "tubylców" spotkać.

Muszę przyznać, że centrum Warszawy jest bardzo fajne do jazdy. Aż szkoda, że zima przyszła.

Wracając do tematu to w pełni się z Wami zgadzam - nic nie dzieje się samo. Żeby mieć efekt trzeba podziałać. Fajnie że Twoje wysiłki Jarek nie poszły na marne i miejsce do jazdy macie, muszę przyznać, świetne.
Offline slawek  
#74 Wysłane : 6 stycznia 2010 10:49:34(UTC)
slawek

No to moze i ja opisze "spot" (glupia nazwa) ktory wczoraj mialem okazje testowac.... Chodzi o Arene Pruszków (k. Warszawy) Jest to ogromna hala z najnowoczesniejszym w europie srodkowej torem kolarskim.... O ile sam tor interesuje mnie srednio to to co jest po srodku juz zdecydowanie bardziej... :) Olbrzymia powierzchnia gladkiej, rownej i twardej nawierzchni, ktorej nie boja sie udostepnic do jazdy na rolkach... :) Trenuja tam regularnie (4 razy w tygodniu) hokeisci Kobry Brwinow... No i jest mozliwosc pojezdzenia sobie "z boku" na kubeczkach czy co tam kto chce... Warunki sa swietne, cieplo ale nie za goraco (stala temperatura niezaleznie od warunkow na zewnatrz), ilosc miejsca ktora udostepniaja na prawde spora (zajmuja powierzchnie duuuzej sali gimnastycznej, a jest to mniej wiecej dopiero 1/3 calej hali) Obok boiska hokejowego z bandami da sie ustawic kilka rzedow kubeczkow... Jedynym minusem jest dosc sliska nawierzchnia, na ktora przydalyby sie miekkie kolka... Chociaz do poprobowania roznych dziwnych slide'ow nadaje sie wysmienicie... ;)
Jesli chodzi o wstep i partycypowanie w kosztach wynajmu to trzeba sie jeszcze dogadac, ale mysle ze da sie to zrobic na zasadzie jednorazowych oplat za wstep - kwota jeszcze nie ustalona ale mysle ze max. 10pln/os. za 2 godz. (podobnie jak na lodowiska np: Stegny czy Torwar) Czlowiek ktory tym kieruje wydaje sie byc dosyc elastyczny i otwarty na rozne propozycje i pomysly, ktorych sam ma tez bardzo wiele...
Poki co zaprasza wszystkich chetnych we wtroki i czwartki od 20:00 do 22:00... Piszcie kto chetny to zabierzemy sie razem autami, bedzie tanszy dojazd... :)

Edytowany przez użytkownika 6 stycznia 2010 10:50:11(UTC)  | Powód: Nie określono

Offline najtmer  
#75 Wysłane : 6 stycznia 2010 17:33:29(UTC)
najtmer

Cytat:
Orginał zamieszczony przez slawek
<br />
Poki co zaprasza wszystkich chetnych we wtroki i czwartki od 20:00 do 22:00... Piszcie kto chetny to zabierzemy sie razem autami, bedzie tanszy dojazd... :)

Ja wybieram się na pewno. Będę tam jutro o 20 w takim razie :) Do zobaczenia.
Offline slawek  
#76 Wysłane : 6 stycznia 2010 23:21:12(UTC)
slawek

No mnie jutro raczej tam nie bedzie.... Osoba z ktora nalezy rozmawiac na miejscu to Arkadiusz Janiszek...
Offline Lidka  
#77 Wysłane : 7 stycznia 2010 16:50:03(UTC)
Lidka

Przyłączony: 2007-07-28(UTC)
Kobieta

Podziękował: 3 razy
Podziękował: 3 razy w 3 postach
a My sie wybierzemy, na godzinke, jedziemy z ochoty wiec jakby ktos chetny byl to mozemy zabrac :)
Offline gRRuby  
#78 Wysłane : 7 stycznia 2010 20:55:25(UTC)
gRRuby

Mężczyzna

Bardzo proszę w tym wątku zamieszczać tylko informacje o spot-ach.
Offline slawek  
#79 Wysłane : 7 stycznia 2010 23:05:42(UTC)
slawek

No wiec na temat spota: dzis jezdzilismy przy muzyczce (swietne naglosnienie) Mlodziez oddawala sie spontanicznym slide'om a starzy gorale testowali miekkie kolka na hale:
Hyper Formula G Era 76A - roznica w trzymaniu w stosunku do Hyper Pro 250 84A znaczaca...
Jestesmy tam nadal mile widziani... Ustalilismy ze oplata za wstep to 10 pln od osoby za wejscie - jezdzic mozna ok. 1.5 godziny.... Warunki sa swietne tylko warto zaopatrzyc sie w miekkie kolka...
Hala miesci sie w Pruszkowie przy ul. Andrzeja Dojechac mozna kolejka WKD - stacja jest w poblizu hali... Tu jest ich strona: www.bgzarena.com
a tu strona klubu hokejowego i informacje o terminach treningow: www.kobra-brwinow.ovh.org
Offline Zegarek  
#80 Wysłane : 20 stycznia 2010 17:38:15(UTC)
Zegarek

Ranga: Junior Skater

Grupy: Moderator Role, Registered
Przyłączony: 2009-05-13(UTC)
Mężczyzna

Podziękował: 11 razy w 7 postach
BGZ ARENA to fajna miejscowka,
z twardymi kolami idealna od treningow
nowej konkurecji frestylowej - palenie gumy

UserPostedImage
"... ja Panu nie przerywałem."